Černé stropní svítidlo Kare Design Modo

Svítidlo nemusí být jen výhradně funkčním doplňkem, kterého si vlastně ani nevšimnete. Může se stát plnohodnotným prvkem... více informací »
Černé stropní svítidlo Kare
Značka: Kare Design
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Svítidlo nemusí být jen výhradně funkčním doplňkem, kterého si vlastně ani nevšimnete. Může se stát plnohodnotným prvkem...

Svítidlo nemusí být jen výhradně funkčním doplňkem, kterého si vlastně ani nevšimnete. Může se stát plnohodnotným prvkem interiéru, který dovede svou výjimečností k dokonalosti. Že je to přesně to, co hledáte? Pak si ze širokého výběru Kare jistě vyberete. Co třeba tenhle krasavec?

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Ve slevě výrobek Černé stropní svítidlo Kare od přední značky Kare Design pohodlně dostanete právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 2 990 Kč.