FURNI

Černý dubový konferenční stolek MICADONI VELD 50 x 50 cm

Hodně oblíbený produkt Černý dubový konferenční stolek MICADONI VELD 50 od značky se zárukou kvality Micadoni máte možnost pořídit právě nyní za outletovou cenu. Pouze nyní za 6 717 Kč. EAN: 5903614409533
Černý dubový konferenční stolek
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
6 717
Popis produktu

Elegantní a jednoduchý kus nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Konferenční stolek Veld od značky Micadoni zaujme každého, již na první pohled. Čtvercový kovový rám stolku přesvědčí svým nevšedním designem a v kombinaci s ušlechtilou dubovou deskou vznikne jedinečný kousek. Výjimečnost tohoto stolku je možnost přikoupení většího konferenční stolku, ze stejné řady. Díky tomu si můžete vytvořit set, který je skvělou alternativou do menších interiérů.

Tip: Při čištění používejte vlhké utěrky se studenou vodou. Vyhněte se hrubým houbičkám nebo čisticím prostředkům, které nejsou určeny na dřevo a které mohou povrch nenávratně poškodit.

Další parametry: Šířka 50 cm. Výška 35 cm. Hloubka 50 cm. Výška podnože 32 cm. Hmotnost 12 kg. Deska Černý laminát. Podnož Černý kov. Rozměr balíku 65 x 65 x 45 cm. Max. nosnost 50 kg. Barva Černá.