FURNI

Černý dubový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x 60 cm

Diskontní kousek Černý dubový konferenční stolek MICADONI VELD od známého předního výrobce Micadoni pohodlně seženete momentálně extra se slevou. Aktuálně výhodně za 7 248 Kč. EAN: 5903614409571
Černý dubový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x 60
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
7 248
Popis produktu

Elegantní a jednoduchý kus nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Konferenční stolek Veld od značky Micadoni zaujme každého, již na první pohled. Čtvercový kovový rám stolku přesvědčí svým nevšedním designem a v kombinaci s ušlechtilou dubovou deskou vznikne jedinečný kousek. Výjimečnost tohoto stolku je možnost přikoupení menšího konferenční stolku, ze stejné řady. Díky tomu si můžete vytvořit set, který je skvělou alternativou do menších interiérů.

Tip: Při čištění používejte vlhké utěrky se studenou vodou. Vyhněte se hrubým houbičkám nebo čisticím prostředkům, které nejsou určeny na dřevo a které mohou povrch nenávratně poškodit.

Další parametry: Šířka 60 cm. Výška 42 cn. Hloubka 60 cm. Výška podnože 40 cm. Hmotnost 13 kg. Max. nosnost 50 kg. Deska Černý laminát. Podnož Černý kov. Rozměr balíku 65 x 65 x 45 cm. Barva Černá.