FURNI

Černý dubový toaletní stolek MICADONI STEPPE 180 x 25 cm

Neodolatelný produkt Černý dubový toaletní stolek MICADONI STEPPE 180 x od známého výrobce Micadoni snadno seženete právě nyní na našich stránkách levně. Cenově vychází na 19 489 Kč.
EAN: 5903614180517
Černý dubový toaletní stolek MICADONI STEPPE
Do obchodu »
Značka: Micadoni
19 489

Stylový toaletní stolek Micadoni Steppe se stane dominantním prvkem každého interiéru. Minimalistické spojení lakované ocelové podnože a desky v černém dekoru dřeva vytváří atraktivní a ničím nerušený kontrast, který zaujme. Příjemným bonusem je praktická police z lakovaného MDF, která dodá více místa pro uložení vašich dekorací či dalších předmětů. Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty z řady Steppe.

Tip.: V případě čištění používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které mohou nevratně poškodit povrch. Dřevo a dřevu podobné materiály jsou materiály citlivé na vysoké teploty.

Další parametry: Šířka 180 cm. Hloubka 25 cm. Výška 60 cm. Hmotnost 25 kg. Deska Dubová dýha. Podnož Černý kov. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál MDF. .