Černý litinový ohřívač na konvici na čaj Bredemeijer Jang

839 

Kvalitní Černý litinový ohřívač na konvici na čaj Bredemeijer Jang od předního výrobce Bredemeijer ze skvělou cenu 839 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Sítka a příslušenství. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 77517 Kategorie: ,

Popis

Popis

Litinový ohřívač pod konvičku je dokonalým přítelem pro pravé japonské servírování čaje. Chcete-li čaj udržet déle teplý, stačí dovnitř ohřívače vložit zapálenou svíčku, která bude udržovat teplotu vašeho čaje stále ideální.
– Materiál: litina. Neváhejte a nakupte Černý litinový ohřívač na konvici na čaj Bredemeijer Jang, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Sítka a příslušenství rozzáří vaši domácnost. Značka Bredemeijer dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bredemeijer

Značka Bredemeijer přizpůsobila čajový rituál a pití kávy do moderních dob. Použila nové inovace a technologie. Zachovává tradiční tvary čajových konvic, misek na čaj a šálků na kávu, současně jim pomocí speciálních materiálů dodává zcela nové rozměry. Pomůže vám odměřit správný čas, aby byl čaj zcela dokonalý pomocí čajové minutky v podobě přesýpacích hodin. Stylové konvice potěší všechny požitkáře. Spousta stylových doplňků do vaší kuchyně a jídelny.

Výrobci