FURNI

Černý mramorový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x 60 cm

Neodolatelný kus Černý mramorový konferenční stolek od výrobce s dobrým jménem Micadoni jednoduše pořídíte momentálně pořád výhodně. Nyní nakoupíte za 7 267 Kč. EAN: 5903614409595
Černý mramorový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
7 267
Popis produktu

Elegantní a jednoduchý kus nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Konferenční stolek Veld od značky Micadoni zaujme každého, již na první pohled. Čtvercový kovový rám stolku přesvědčí svým nevšedním designem a v kombinaci s ušlechtilou deskou v mramorovém dekoru vznikne jedinečný kousek. Výjimečnost tohoto stolku je možnost přikoupení menšího konferenční stolku, ze stejné řady. Díky tomu si můžete vytvořit set, který je skvělou alternativou do menších interiérů.

Tip: Při čištění používejte vlhké utěrky se studenou vodou. Vyhněte se hrubým houbičkám nebo čisticím prostředkům, které nejsou určeny na dřevo a které mohou povrch nenávratně poškodit.

Další parametry: Šířka 60 cm. Výška 42 cn. Hloubka 60 cm. Výška podnože 40 cn. Hmotnost 13 kg. Max. nosnost 50 kg. Deska MDF. Dekor Černý mramor. Podnož Černý kov. Rozměr balíku 65 x 65 x 45 cm.