Červená rozkládací třímístná pohovka Mel Art Frederic

19 199 

Červená rozkládací třímístná pohovka Mel Art Frederic
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Červená rozkládací třímístná pohovka Mel Art Frederic od předního výrobce Mel Art ze skvělou cenu 19199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 993534 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Červená rozkládací třímístná pohovka Mel Art Frederic
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Sofistikovaný design a nepřekonatelné pohodlí. V této kolekci sedacího nábytku najdete vše, co si pro svůj obývací pokoj můžete přát.

O materiálech a provedení:

K výrobě křesel, pohovek i podnožek Mel Art se využívá výhradně těch nejkvalitnějších materiálů. Základem je robustní dřevěná konstrukce, kterou doplňuje pohodlná pěnová výplň. Zajímavostí je, že se její gramáž u sedáku a opěrky nepatrně liší. Důvod je prostý. Optimální tvrdost polstrování zaručí, že se vám dostane maximálního možného komfortu. Potah je pak utkán z polyesterových vláken, tedy syntetické tkaniny, která vyniká především svou trvanlivostí: ať už se to týká odolnosti vůči blednutí či pevnosti textilie nebo její nízké vsakovosti.

O produktech Mel Art:

Značka Mel Art představuje ideální volbu pro všechny, kteří touží po vkusném a nadčasovém oživení obývacího pokoje. Nabízí totiž širokou škálu stylových kolekcí sedacího nábytku. Jde o nadčasové modely s péčí a důrazem na detail navržené i vyrobené, a to výhradně v Evropě.

Co označuje hodnota Martindale?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale,která vyjadřuje odolnost látky vůči oděru.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.. Neváhejte a nakupte Červená rozkládací třímístná pohovka Mel Art Frederic, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky rozzáří vaši domácnost. Značka Mel Art dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Mel Art

Značka Mel Art vyrábí sedací nábytek, sedačky, pohovky a křesla, která jsou ideální volbou pro všechny, co touží po vkusném oživení obývacího pokoje v nadčasovém stylu. Nabízí širokou škálu stylových kolekcí plnou krásného designu i barev. Nadčasové modely s důrazem kladeným na detail jsou navrženy i vyrobeny výhradně v Evropě. Jsou důkladně testovány, vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, s robustní dřevěnou konstrukcí, pohodlnou pěnovou výplní a odolnými potahy.

Výrobci