Chladící box Navigate Cricket

2 809 

Kvalitní Chladící box Navigate Cricket od předního výrobce Navigate ze skvělou cenu 2809 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Na grilování a pikniky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1022164 Kategorie: ,

Popis

Popis

Je jasné, že jídlo chutná nejlíp na čerstvém vzduchu a tak se na sezónu pikniků těšíme jako malé děti! Díky tomuto chladícímu boxu udržíte všechny své nejlepší pochutiny v optimální teplotě a nebudete se muset obávat rozteklých sýrů ani zteplalého vína ♥. Neváhejte a nakupte Chladící box Navigate Cricket, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Na grilování a pikniky rozzáří vaši domácnost. Značka Navigate dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Navigate

Značka Navigate je špičkou na trhu ve oboru doplňků určených k venkovnímu stolování a sbalených na cesty. Můžete vyrazit s kamarády na výlet do přírody, do hor, na piknik do parku či k rybníku, nebo jen tak relaxovat na zahradě. Teď už víte, jak si sebou sbalit něco dobrého na zub. S výrazně barevným nádobím v úžasnými vzory a potisky bude váš piknik vypadat úžasně. Nádobí a doplňky jsou z plastu a manipulace je snadná. Jen tak tyto kousky nerozbijete, jsou lehké a dobře se myje.

Výrobci