Culty Bílá kovová jídelní židle Tolix s borovicovým sedákem

Designová jídelní židle Tolix v industriálním stylu dodá vaší domácnosti na osobitosti. Tato krásná židle je opatřena... více informací »
Culty Bílá kovová jídelní židle Tolix s
Značka: Culty
990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Designová jídelní židle Tolix v industriálním stylu dodá vaší domácnosti na osobitosti. Tato krásná židle je opatřena sedákem z borovicového dřeva v přírodním odstínu a opěradlo s podnoží jsou vyrobeny z lakovaného kovu, který jí zaručuje maximální stabilitu. Tolix skvěle zapadne do moderních interiérů a i těch s retro prvky. Židle ze série Tolix nabízíme v několika barevných variantách.

Pozn.: Nejedná se o originál.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha. 

Další parametry: Výška 84 cm. Šířka 42 cm. Hloubka 42 cm. Výška sedu 45 cm. Sedák Borovicové dřevo. Konstrukce Lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál Kov. . .