Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In

19 999 

Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In od předního výrobce Linda Vrňáková ze skvělou cenu 19999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Venkovní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 530984 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In
4.8 (96.92%) 26 hlasů

“Houpací křeslo Swingy In jsem vytvořila z potřeby naučit se meditovat, nechat tvořit fantazii a uvolnit se v mírném pohupování, které tak příznivě působí na tělo i mysl.”

Právě těmito slovy uvozuje svůj fenomenální počin česká designérka Linda Vrňáková. A tak vytvořila křeslo plněné masážními míčky, které jdou v ruku v ruce s osvědčenou českou rehabilitační metodou ‘míčkování’. Kvalitní a velmi příjemný potahový materiál je vyroben z kvalitního polyesteru, který se pyšní vysokou odolností proti oděru.

Důležitou přidanou hodnotou je ruční výroba, na které si Linda plně zakládá. “Přeji si, aby Vám houpací křeslo dobře sloužilo k relaxaci, odpočinku a k prohlubování Vašeho vnitřního klidu a pohody.” dodává.

. Neváhejte a nakupte Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Venkovní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě rozzáří vaši domácnost. Značka Linda Vrňáková dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Linda Vrňáková

Značka s názvem Linda Vrňáková nese jméno své zakladatelky. Ta totiž pod hlavičkou své designové značky LIV Design neuvěřitelně spojuje příjemné s užitečným. Její houpací závěsná křesla Swingy jsou inspirována českou zdravotní metodou zvnanou míčkování. Jsou naplněná masážními míčky a jsou vyráběna ručně. Kvalitní a příjemný potahový materiál z kvalitního polyesteru má vysokou odolnost proti oděru. Zakoupit si můžete i sedací polštářky vyrobené touto technikou.

Výrobci