Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In

19 999 

Kvalitní Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In od předního výrobce Linda Vrňáková ze skvělou cenu 19999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Venkovní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 530984 Kategorie: , ,

Popis

Popis

“Houpací křeslo Swingy In jsem vytvořila z potřeby naučit se meditovat, nechat tvořit fantazii a uvolnit se v mírném pohupování, které tak příznivě působí na tělo i mysl.”

Právě těmito slovy uvozuje svůj fenomenální počin česká designérka Linda Vrňáková. A tak vytvořila křeslo plněné masážními míčky, které jdou v ruku v ruce s osvědčenou českou rehabilitační metodou ‘míčkování’. Kvalitní a velmi příjemný potahový materiál je vyroben z kvalitního polyesteru, který se pyšní vysokou odolností proti oděru.

Důležitou přidanou hodnotou je ruční výroba, na které si Linda plně zakládá. “Přeji si, aby Vám houpací křeslo dobře sloužilo k relaxaci, odpočinku a k prohlubování Vašeho vnitřního klidu a pohody.” dodává.

. Neváhejte a nakupte Cyklamenově růžové interiérové houpací křeslo Linda Vrňáková Swingy In, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Venkovní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě rozzáří vaši domácnost. Značka Linda Vrňáková dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Linda Vrňáková

Značka s názvem Linda Vrňáková nese jméno své zakladatelky. Ta totiž pod hlavičkou své designové značky LIV Design neuvěřitelně spojuje příjemné s užitečným. Její houpací závěsná křesla Swingy jsou inspirována českou zdravotní metodou zvnanou míčkování. Jsou naplněná masážními míčky a jsou vyráběna ručně. Kvalitní a příjemný potahový materiál z kvalitního polyesteru má vysokou odolnost proti oděru. Zakoupit si můžete i sedací polštářky vyrobené touto technikou.

Výrobci