Dámské bílé triko s motivem Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pro KlokArt, vel. L

590 

Dámské bílé triko s motivem Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pro KlokArt, vel. L
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Dámské bílé triko s motivem Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pro KlokArt, vel. L od předního výrobce KLOKART ze skvělou cenu 590 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Co na sebe | Domácí oblečení. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1057868 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Dámské bílé triko s motivem Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pro KlokArt, vel. L
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Radost na pohled i na dotek – právě takový je tento kousek, který je tvořen tak, aby pro vás bylo jeho pořízení skutečným pohlazením pro duši ♥

O projektu KlokArt
KlokArt je projekt, který díky pomoci od mnoha dobrovolníků přispívá na provoz center Klokánek. Fondu ohrožených dětí, jenž poskytuje péči a rodinný model dětem, které vyžadují okamžitou pomoc, jsou zanedbávané, týrané nebo sociálně vyloučené.

S KlokArt spolupracují známé osobnosti a talentovaní výtvarníci, kteří každých pár měsíců dávají vzniknout originálním kolekcím oblečení a dalším doplňkům. Radost je tak garantována dvakrát. Vy získáte jedinečný designový kousek a navíc podáte pomocnou ruku dětem v Klokáncích, na jejichž zabezpečení putuje 50 – 80 % z každého výdělku.

O kolekci Spolu od Lény Brauner & IM Cyber
Ústředním motivem kolekce Spolu vycházející ze spolupráce výtvarnice Lény Brauner a DJky IM Cyber je okřídlená můra.

Ta by měla podle těchto dvou nadaných žen přinášet dětem krásné sny. Na ně je naladí i kouzelný soundtrack, který si bude moci stáhnout každý, kdo si oblečení z jejich dílny objedná. . Neváhejte a nakupte Dámské bílé triko s motivem Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pro KlokArt, vel. L, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Co na sebe | Domácí oblečení rozzáří vaši domácnost. Značka KLOKART dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

KLOKART

Značka KlokArt představuje doplňky i oblečení, díky kterým lze podat pomocnou ruku zařízením Klokánek. Výdělek je věnován těm, co pomoc skutečně potřebují, tedy strádajícím dětem. Koupí každého kousku z kolekce KlokArt přispějete na provoz center Klokánek poskytující péči dětem, které pomoc potřebují. Jde o děti zanedbávané, týrané a sociálně vyloučené. Klokánek jim poskytuje péči rodinného modelu. Můžete se díky značce obléknout, vybavit kuchyni a současně pomoci.

Výrobci

Pin It on Pinterest