Dekorace z teakového dřeva Massive Home Duck, výška 20 cm

1 199 

Dekorace z teakového dřeva Massive Home Duck, výška 20 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Dekorace z teakového dřeva Massive Home Duck, výška 20 cm od předního výrobce Massive Home ze skvělou cenu 1199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Svícny a dekorace. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 993920 Kategorie: ,

Popis

Popis

Dekorace z teakového dřeva Massive Home Duck, výška 20 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Myslíte si, že na vaší zahradě mohou dovádět jen živá zvířátka? Značka Massive Home vám dokáže opak.

Přivítejte ve své oáze klidu tohoto roztomilého fešáka z teakového dřeva. Je milý, hodný a navíc po něm nemusíte uklízet. Ani my jsme mu nedokázali odolat ♥. Neváhejte a nakupte Dekorace z teakového dřeva Massive Home Duck, výška 20 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Svícny a dekorace rozzáří vaši domácnost. Značka Massive Home dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Massive Home

Značka Massive Home umí ve svých kouscích nadčasového nábytku vytvořit z kouzelného masivu dřeva zcela neuvěřitelné kousky. Může tak vzniknout něco zcela netradičního, krásného a zcela nadčasového. To pak dodá vašemu domovu notnou dávku elegantního designu. Značka umí zpracovat širokou škálu kvalitního dřeva. Masivní nábytek z našich i cizokrajných, exotických dřevin je nabízen v mnoha stylech, od rustikálních i moderních kousků až přes ty inspirované Skandinávií.

Výrobci