Designová rohová sedačka Axel, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní... více informací »
Designová rohová sedačka Axel
Značka: KNS
21 828 Kč
Ověřit dostupnost »
  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností  Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu režná látka + korpus v modní eko-kůži  Sedačka nemá rozklad a úl. prostor    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
325x220x80cm 
Plocha po rozložení: nemá rozklad    MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AXEL    Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Axel . Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Axel je prostorově úsporná sedačka, ale poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci.   

Unikátní a oblíbený produkt Designová rohová sedačka Axel, hnědá Roh: Orientace rohu od spolehlivé značky KNS jednoduše seženete momentálně v naši nabídce pořád výhodně! Výhodně za super cenu 21 828 Kč.