Designové koberce za skvělou cenu

Akce a výprodeje se dnes vztahují i na koberce. Přestože slevy na koberce se dříve týkaly hlavně sezónních produktů, jako jsou třeba oblečení a dekorace, na opravdu výhodné výprodeje často narazíte v téměř každém obchodě, kamenném i elektronickém. Nezáleží totiž na tom, jaký sortiment obchodník prodává, vždy je potřeba přilákat nové zákazníky a uvolnit sklady před tím, než dorazí žhavé novinky. Proto se extra výprodej letos týká i stále rozvíjejícího se prodeje nábytku a interiérových doplňků. Za zlomek původní ceny tak můžete koupit zboží, které udělá váš domov praktičtějším a hezčím, ať už zařizujete byt nebo dům. Sortiment nábytku a doplňků je využíván také pro kanceláře a obchodní prostory, protože také podnikatelé chtějí zařizovat kvalitně a současně levně.

Koberec, kam se podíváš

Občas se zadaří, že jde do výprodeje celá jedna kategorie zboží, zlevněné jsou desítky položek a ceny klesají na fantastickou úroveň z říše snů. Samozřejmě si můžete prohlédnout celý sortiment designových obchodů s bytovým vybavením. Vůbec se nemusíte bát, že na skladě jsou už jen neprodejné ležáky. Naopak, obchody potřebují prodat často všechny zboží, aby mohly udělat generální inventuru. U koberců tak narazíte na všechny rozměry, barvy i vzory, stejné jako různorodé materiály, délky vlasu a metody, jakou byl koberec utkán. Určitě najdete ten pravý, kterým bude vašemu interiéru slušet.

Koberce malé rozměrem, velké dojmem

Nemusíte pokrýt celý obývák kobercem, jak to bývalo tradicí dřív. Dnes je daleko efektivnější interiér rozčlenit a zútulnit menšími koberečky. Jsou skladné, nezaplatíte za ně majlant, občas je můžete vyměnit podle aktuálního vkusu a nálady, bez obtížného stěhování nábytku. Případné uchycení je možné řešit speciálními oboustranně lepicími páskami, aby se koberečky neposouvaly. Malý rozměr stačí k vytvoření příjemného zatepleného místa, například u křesla nebo pohovky. Uplatní se také ve čtecím koutku.

Detail produktu

Detail produktu

Detail produktu

Krásné a odolné koberce

Dáváte-li přednost větším formátům, na kterých vyniknou designérské vzory, i nabídka větších koberců v akci vás uspokojí. Tkané výrobky mají dobrou trvanlivost, takže vám i při pravidelném používání mohou dělat radost mnoho let. Výhodou online nabídky je množství barev, ze kterých můžete vybírat. Koberce se ale samozřejmě neliší jen vzhledem, rozdílná je i výška jednotlivých „vlasů“. Nižší se snadněji udržují, ale s moderními vysavači není problém dopřát si ani vysoký vlas a jeho huňaté pohodlí.

Detail produktu

Detail produktu

Geometrické vzory na kobercích

Pokud vám nic neříká přezdobenost, bytoví návrháři myslí i na vás a připravili cenově výhodnou kolekci koberců s jednoduchými geometrickými vzory. Jejich linie nenarušují ani severské a minimalistické interiéry. Nejsou natolik pestré, aby odváděly pozornost od jiného zařízení místnosti. Poutají hlavně svým materiálem a kročejovým pohodlím. Samozřejmostí je kvalitní provedení tkaniny.

Detail produktu

Vinylové předložky

Je pro vás rozhodující co nejsnazší údržba? Vyřešení drobných nehod, jako je rozlití něčeho na nově pořízený kus bytového vybavení? Nedá se nic dělat, sebelepší koberec je v ohrožení, když na něj dopadne třeba červené víno. Řešení má jméno vinyl. Právě z tohohle materiálu jsou nabízeny menší předložky s atraktivními dekory ve foto kvalitě. Jistě si vyberete!

Detail produktu

Detail produktu

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Jídelní stůl Ángel Cerdá Yakira, ø 130 cm

22599 Kč
DETAIL

Bílý nástěnný věšák z masivního borovicového dřeva Støraa Santana

2799 Kč
DETAIL

Šedé rozkládací křeslo Støraa Aladdin

8699 Kč
DETAIL

Černá koženková židle DAN-FORM Denmark Gaia

7999 Kč
DETAIL

Sada 3 konferenčních stolků Kare Design La Costa

8699 Kč
DETAIL

Bílá úložná truhla s šedohnědým víkem TemaHome Knight

2199 Kč
DETAIL