Dětská hnědá stohovatelná židle Magis Alma

1 129 

Kvalitní Dětská hnědá stohovatelná židle Magis Alma od předního výrobce Magis ze skvělou cenu 1129 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 24887 Kategorie: ,

Popis

Popis

Magický svět dětských pokojů je plný fantazie a barev, které inspirovaly i samotný legendární Magis.

Jeho kousky můžete potkat nejen ve školkách, ale i v kancelářích a studiích. A nečekají zde jen na dětské návštěvníky, stávají se samy o sobě sochou, součástí moderního umění, které však nezapomíná na primární podstatu designu – funkčnost. Proto jsou židle Alma tvarovány tak, aby byly stohovatelné a snadno se tak daly skladovat nebo přenášet z místa na místo.
– Materiál: polypropylen
– Rozměry: 39 x 58 x 40 cm
– Výška sedáku: 32 cm
– Design: Javier Mariscal. Neváhejte a nakupte Dětská hnědá stohovatelná židle Magis Alma, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek rozzáří vaši domácnost. Značka Magis dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Magis

Značka Magis je společnost plná magie. Několik ikon designového světa se nesmazatelně zapsalo do historie užitkového umění. Nejslavnějším je stolička Puppy, která poprvé vznikla už v roce 1973. Vtipný doplněk a hračka do dětských pokojů se přenesla do domovů, kanceláří, obchodů, studií i muzeí současného umění. Doplnil ji houpací pták Dodo nebo dětská židlička Julian. Přibyly stohovatelné a designové židle pro děti i dospělé nebo třeba úložné boxy.

Kategorie

Výrobci