Dětská komoda alegria – borovice/multicolor

Komoda do dětského pokoje se 1 dvířky a 3 zásuvkami poskytuje dostatek místa pro uložení oblečení či hraček. Korpus, čelo dvířek a čela... více informací »
Dětská komoda alegria -
Značka: JL
7 551 Kč10 787 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Komoda do dětského pokoje se 1 dvířky a 3 zásuvkami poskytuje dostatek místa pro uložení oblečení či hraček. Korpus, čelo dvířek a čela...

Komoda do dětského pokoje se 1 dvířky a 3 zásuvkami poskytuje dostatek místa pro uložení oblečení či hraček. Korpus, čelo dvířek a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Za dvířky se urývá prostor, kde najdeme 2 menší police. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celá komoda je nesena nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry dětské komody Alegria jsou 126x84x44cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech. Velmi oblíbený produkt Dětská komoda alegria – borovice/multicolor máte možnost koupit rovněž u nás ve známé kategorii standardní komody. Prozkoumejte další kusy ve zmiňované kategorii za super cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce více kvalitních produktů značky JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Dětská komoda alegria - JL pořídíte ještě dnes za super peníze! Aktuálně v akci od 7 551 Kč.