Dětská postel 90×200 alegria – borovice

Postel 90x200 Alegria je vhodná pro všechny věkové kategorie. Čela a boční zábrana mají pro menší děti ochranou funkci, kterou ještě navýší... více informací »
Dětská postel 90x200 alegria -
Značka: JL
4 918 Kč7 026 Kč Sleva -30%
Ověřit dostupnost »
Postel 90x200 Alegria je vhodná pro všechny věkové kategorie. Čela a boční zábrana mají pro menší děti ochranou funkci, kterou ještě navýší...

Postel 90×200 Alegria je vhodná pro všechny věkové kategorie. Čela a boční zábrana mají pro menší děti ochranou funkci, kterou ještě navýší možnost dokoupení zábrany na přední stranu postele. Pro větší děti a studenty evokuje design postele spíše pohovku a působí tak dospělejším a elegantnějším dojmem. Korpus postele je vyroben z lamina v dekoru polární borovice a je olemován ABS hranami z ekologických materiálů. ABS hrany chrání nábytek proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Ložná plocha postele je o rozměru 90x200cm. Deskový rošt je součástí postele, avšak pro lepší prodyšnost a hygieničnost matrace, doporučujeme dokoupit rošt laťový nebo lamelový. Matrace není součástí postele, je nutné ji dokoupit. K posteli je možné přikoupit šuplík, který zastane úložný prostoru pro lůžkoviny, hračky nebo poslouží jako přistýlka pro případné dětské návštěvy.

 

 

Rozměry dětské postele 90×200 Alegria jsou 95x75x205cm (š, v, d).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.Kvalitní produkt Dětská postel 90×200 alegria – máte možnost najít také tady u nás v oblíbené rubrice dětské postele! Nyní můžete získat akční zboží z této populární rubriky za extra cenu. Věhlasný výrobce JL má ve stále nabídkce vynikající sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Dětská postel 90x200 alegria JL lze nakoupit v naší nabídce za příznivou cenu! Nabídky od 4 918 Kč.