Dětská postel s úložným prostorem Sen 140X70 cm, bílá

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Sen 140X70 cm
Značka: COT
4 157 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při...

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky.

Vyrobeno z 18 mm laminované desky.
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání. 
Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce
Maximální nosnost do 100 kg

FLEX odpružený rám :

Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci.
Pryskyřice na obou stranách
Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele.
Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství
Matrace není součástí

Rozměry: 140/70/65
 

 
Tento zlevněný produkt Dětská postel s úložným prostorem Sen 140X70 cm, bílá seženete rovněž tady na našich stránkách zařazený v kategorii lamino! Nyní pořídíte parádní produkty z této známé kategorie za akční cenu. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více kvalitních produktů od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Dětská postel s úložným prostorem Sen 140X70 cm, pocházející od značky COT seženete již dnes za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 4 157 Kč.