Dětská postel s úložným prostorem Sen 160X80 cm, modrá

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem
Značka: COT
4 699 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při...

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky.
Vyrobeno z 18 mm laminované desky.
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání.
Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce
Maximální nosnost do 100 kg
FLEX odpružený rám:
Vyrobeno z vrstvěně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci.
Pryskyřice na obou stranách
Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele.
Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství
Matrace není součástí
Rozměry: 160/80/65Tento neodolatelný výrobek Dětská postel s úložným prostorem lze nakoupit taky na stránkách v kategorii lamino! Máme pro vás akční produkty z této populární kategorie za extra cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Dětská postel s úložným prostorem Sen 160X80 cm, od známého předního výrobce COT snadno pořídíte právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Cenově vychází na 4 699 Kč.