Dětská postel Totem, 90 x 200 cm

9 399 

Dětská postel Totem, 90 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Dětská postel Totem, 90 x 200 cm od předního výrobce Planet ze skvělou cenu 9399 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1004076 Kategorie: ,

Popis

Popis

Dětská postel Totem, 90 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Zařizovat dětský pokojíček je jedna radost. Tak svým ratolestem dopřejte království, které si opravdu zaslouží. To nejlepší ♥

O výrobci:

Jedná se o francouzský nábytek.. Většina produktů (87%) je ve Francii nejen navržena, ale také vyrobena.
Důvody k tomu jsou tři: výrobce chce zůstat lokální, udržet pro své zákazníky vysokou kvalitu a udržet si cenné znalosti v oboru.

Nábytek je navrhován tak, aby vyhovoval nejpřísnějším evropským standardům kvality a bezpečnosti.

Myslí se i na životní prostředí a na to, aby byl dopad na přírodu co nejmenší: kupříkladu recyklace surových materiálů nebo používání dřeva z certifikovaných lesů, což znamená, že jde o dřevo vypěstované v harmonii s přírodou.

Hlavní výhody tohoto nábytku

✔ kvalita za příznivou cenu
✔ francouzský design
✔ precizní provedení a důraz na detail
✔ široký výběr. Neváhejte a nakupte Dětská postel Totem, 90 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Planet dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Planet

Značka Planet vytváří francouzský nábytek, který se tam většinou i vyrábí. Získáte produkty vyhovující nejpřísnějším evropským standardům kvality a bezpečnosti. Značka myslí i na životní prostředí a co nejmenší dopad na přírodu. Využívá recyklace surových materiálů, používá dřevo z certifikovaných lesů, vypěstované v harmonii s přírodou. Precizní provedení nábytku a důraz kladený na každý detail v širokém výběru vás doslova nadchne.

Výrobci

Pin It on Pinterest