Dětská postýlka větší Martina MDF

Martina, to je kolekce dětského nábytku, která se odkazuje na francouzský styl bydlení Čistá bílá barva, příjemné tvary a symbolika moře, pláže... více informací »
Dětská postýlka větší Martina
Značka: PIN
8 403 Kč
Ověřit dostupnost »
Martina, to je kolekce dětského nábytku, která se odkazuje na francouzský styl bydlení Čistá bílá barva, příjemné tvary a symbolika moře, pláže...

Martina, to je kolekce dětského nábytku, která se odkazuje na francouzský styl bydlení
Čistá bílá barva, příjemné tvary a symbolika moře, pláže a slunce, to je Martina 

 
Dětská postýlka má velikost 70 x 140 cm a její součástí je i rošt. Matrace není součástí, výběr je na vás. K posteli je možné si dokoupit zásuvku pod postýlku. 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
144x92x68cm 
 
Kolekce Martina je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů. Povedený produkt můžete najít nyní tady na stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Nyní získáte nové produkty z naší sekce jednoduše online! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super produkt Dětská postýlka větší Martina od společnosti s výborným jménem PIN jde koupit zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 8 403 Kč.