Dětská přírodní postel JUNIIOR Provence Oskar Junior, 90 x 200 cm

15 399 

Kvalitní Dětská přírodní postel JUNIIOR Provence Oskar Junior, 90 x 200 cm od předního výrobce JUNIOR Provence ze skvělou cenu 15399 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Popis

Popis

Elegantní, stabilní a bytelná – Oskar Junior je tím kouskem nábytku, který vašim ratolestem nabídne bezpečné a pohodlné útočiště ♥

Hlavní výhody:
➡ 100% vyrobeno ve Francii
➡ všechny barvy jsou netoxické a neobsahují rozpouštědla
➡ balení je kompletně recyklovatelné
➡ surové materiály využité k produkci se pyšní certifikací PEFC, která zajišťuje dlouhodobou udržitelnost produkce a chrání životní prostředí. Neváhejte a nakupte Dětská přírodní postel JUNIIOR Provence Oskar Junior, 90 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky rozzáří vaši domácnost. Značka JUNIOR Provence dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

JUNIOR Provence

Značka JUNIOR Provence provází svým nábytkem kouzelný svět dětí plný fantazie. Nádherné barvy, které jen tak neuvidíte, skvělé nápady provázející každý kus nábytku a netradiční tvary i řešení. Tento nábytek je skvělý a praktický. Má v sobě spoustu skvělých vychytávek a podpoří dětskou kreativitu. Je zaměřený na každičký detail a precizně zpracovaný. Bezpečné, vysoce kvalitní materiály můžete s klidným srdcem dát do každého dětského pokoje.

Výrobci