Dětské LED noční světýlko Aloka Loveheart

1 199 

Kvalitní Dětské LED noční světýlko Aloka Loveheart od předního výrobce ALOKA ze skvělou cenu 1199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Světelné dekorace. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 150165 Kategorie: ,

Popis

Popis

Konec nočním bubákům a můrám! Aloka je noční LED světýlko, díky kterému rázem zmizí.

Světýlko je totiž veselé a milé, ale hlavně u něj můžete díky dálkovému ovladači měnit barvy podle nálady. Stejně tak světýlko můžete ztlumit, aby se vašim nejmenším lépe a nerušeně spalo.

Nápad na Aloku se zrodil v hlavě Michala Atkinsona a Madeleine Webberové – on jako elektrický inženýr, ona jako grafička. Jejich zdánlivě různorodé vášně se spojily v jednu, díky které vznikla milounká a antibubácká světýlka Aloka.


– Materiál: metakrylát, plast a LED světýlka
– Šířka: 18 cm
– Výška: 25 cm
– Hloubka: 6 cm
– Hmotnost: 320 g
– Vlastnosti: mění barvy (13 barev) pomocí ovladače (součástí balení), možnost ztlumení světla, časovač vypne světlo hodinu po zapnutí. Neváhejte a nakupte Dětské LED noční světýlko Aloka Loveheart, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Světelné dekorace rozzáří vaši domácnost. Značka ALOKA dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

ALOKA

Značka ALOKA vyhlašuje konec všem strašidlům, bubákům a nočním můrám. Nápad se zrodil v hlavě elektrického inženýra Michala Atkinsona a grafičky Madeleine Webberové. ALOKA je noční LED světýlko, díky kterému všechny strašidla rázem zmizí. Noční světýlko je veselé a milé. Můžete u něj díky dálkovému ovladači měnit barvy podle vaší nálady. Světýlko můžete ztlumit, aby se vašim nejmenším ratolestem lépe a nerušeně spalo.

Výrobci