Dětské povlečení z čisté bavlny Happynois Sailor, 100 x 135 cm

579 

Kvalitní Dětské povlečení z čisté bavlny Happynois Sailor, 100 x 135 cm od předního výrobce Happynois ze skvělou cenu 579 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Koberce a textil | Povlečení a ložní prádlo. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1077442 Kategorie: ,

Popis

Popis

Pohádkové snění je základem šťastného bdění a povlečení Happynois je zase základem onoho pohádkového snění.

Jen se podívejte na ten design a barvy hýřící fantazií a atmosférou bezstarostného dětství. Takový kousek si zaslouží všechny pokojíčky a všichni malí nezbedové či princezny.. Neváhejte a nakupte Dětské povlečení z čisté bavlny Happynois Sailor, 100 x 135 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Koberce a textil | Povlečení a ložní prádlo rozzáří vaši domácnost. Značka Happynois dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Happynois

Značka Happynois přináší to nejlepší povlečení s úžasnými vzory vyrobené z čisté bavlny, neskutečně zdařilé a hravé polštářky a dekorace určené do dětských pokojíčků. Vyberte si to nejlepší, příjemné na dotek a nechte své nejmenší hýčkat při spánku v říši snů. Úžasné jsou u mantinely do ohrádky, díky kterým se již v postýlce žádné dítě nezraní. Povlečení, polštářky, závěsy či ručníky přináší úžasné obrázky plné veselých postaviček a zvířátek. Udělejte svět dětem veselejší.

Výrobci