Dětský nábytek Ikto sestava B zelený

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená Sestava B zahrnuje: 1 + 6 + 7 + 11 + 3x... více informací »
Dětský nábytek Ikto sestava B
Značka: MLM
16 199 Kč
Ověřit dostupnost »
  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená Sestava B zahrnuje: 1 + 6 + 7 + 11 + 3x...

 

Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto! 
Dodáváme v dekoru šedá/bílá 
Dodatky v dekoru: zelená
Sestava B zahrnuje: 1 + 6 + 7 + 11 + 3x 16
Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Žádaný produkt Dětský nábytek Ikto sestava B zelený seženete taky na našich stránkách ve známé sekci dětské pokoje! Nyní můžete získat další výrobky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu.

Zajímavý produkt Dětský nábytek Ikto sestava B originál od značky MLM můžete pořídit momentálně na našich stránkách opravdu výhodně! Nyní můžete mít za 16 199 Kč.