Dětský pokoj Bambi sestava C, bílá/modrá

Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá Lze zakoupit jako systém na fotografii nebo jednotlivé... více informací »
Dětský pokoj Bambi sestava C
Značka: MBL
26 784 Kč
Ověřit dostupnost »
Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá Lze zakoupit jako systém na fotografii nebo jednotlivé...

Krásný dětský pokoj pro kluky i holky
Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá
Lze zakoupit jako systém na fotografii nebo jednotlivé elementy 
Sestava C se skládá z elementů: 2 + 4 + 7 + 11 + 14 + 17 + 18 
Nabídku všech elementů naleznete níže 
Postel nezahrnuje matraci
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry:
Viz. jednotlivé elementy níže 
 
DĚTSKÝ POKOJ BAMBI 
Tak tento dětský ráj by chtělo mít doma každé dítko. Originální design a nápadité řešení jednotlivých elementů udělají z dětského pokojíčku opravdu výjimečné místo pro hru i odpočinek. Modré detaily pro kluky, žluté pro holky, tento nábytek bude bavit všechny po mnoho let. Objednejte ještě dnes, vaše děti vám padnou kolem krku.
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento velmi oblíbený kus Dětský pokoj Bambi sestava C, bílá/modrá máte možnost pořídit aktuálně u nás v oblíbené rubrice dětské pokoje! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této populární kategorie ve slevě. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Mrkněte také na více kvalitních produktů od dodavatele MBL. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce MBL dodává špičkové zboží. Udělejte radost sami sobě!

Tento kvalitní a levný produkt Dětský pokoj Bambi sestava od výrobce s dobrým jménem MBL snadno můžete sehnat již dnes za výhodné peníze. Ceny od 26 784 Kč.