Dětský pokoj Enos B modrá

Krásný pokoj pro holky (růžová) nebo pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub... více informací »
Dětský pokoj Enos B
Značka: GIB
9 265 Kč
Ověřit dostupnost »
Krásný pokoj pro holky (růžová) nebo pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub...

Krásný pokoj pro holky (růžová) nebo pro kluky (modrá nebo zelená)
Moderně pojatý design dětského pokoje
Dodáváme v dekoru dub santana
Dodatky v dekoru: modrá, růžová nebo zelená
Lze zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé elementy
Kompletní nabídku všech elementů naleznete níže
Sestava zahrnuje: regál, komoda, PC stůl a police
Mnoho úložného a odkládacího pokoje
Udělejte radost svým dětem a pořidte mu dětský pokoj snů
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
regál: 80/193/40 cm
komoda: 90/93/40 cm
psací stůl: 100/76/50 cm
police: 100/50/23 cm
 
DĚTSKÝ POKOJ ENOS B
Chtěli byste vašemu dítku dopřát kouzelný pokojíček, ve kterém se mu bude báječně vyrůstat? Sestava Enos byla vytvořena tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám našich malých klientů. Je hravá, moderní a vašim dětem bude skvěle sloužit mnoho let. Pro holky se nabízí růžová, pro kluky modrá a do smíšených pokojíčků zelená varianta. Příjemný vzhled a zajímavé detaily to je Enos.
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Unikátní a žádaný produkt Dětský pokoj Enos B je k sehnání rovněž tady na našem webu umístěný v rubrice dětské pokoje! Připravili jsme pro vás jiné výrobky ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu! Známá značka GIB dlouhodobě nabízí skvělé produkty Podívejte se sami! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také více kousků od značky GIB. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Dětský pokoj Enos B od značky s dobrým jménem GIB lze nakoupit právě zde za výhodnou cenu. Aktuálně za super cenu 9 265 Kč.