Dětský pokoj Loreto systém C zelená

Krásný sektorový dětský pokoj Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje Jednotlivé elementy lze... více informací »
Dětský pokoj Loreto systém
Značka: DLM
20 823 Kč
Ověřit dostupnost »
Krásný sektorový dětský pokoj Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje Jednotlivé elementy lze...

Krásný sektorový dětský pokoj
Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje
Jednotlivé elementy lze ustavovat zvlášt
Mnoho odkládacího a úložného prostoru
Zaoblené bezpečné hrany
Kvalitní a stabilní konstrukce
Dodáváme jako komplet na fotografii nebo jednotlivé elementy
Sestava C se skládá z elementů: L3, L6, L7,L9, L10, L13, L14 a L15
Kompletní nabídku všech elementů naleznete níže
Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky zelená
Nábytek je dodáván v demontu

 – Matraci můžete dokoupit níže v souvisejícím zboží 
 – Potřebný rozměr matrace: 195x80cm 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Regál L3: 35x188x40cm 
Komoda L6: 80×99,5x40cm 
Regál L7: 80x188x40cm 
Police L9: 96,2x40x22cm 
PC stůl L10: 120x87x55cm 
Postel L13: 84×61,5×198,5cm, ložná plocha: 195x80cm 
Skřín rohová L14: 71x188x71cm 
Regál L15: 35×154,5x38cm
 
DĚTSKÝ POKOJ LORETO SYSTÉM C
Loreto je hravá sestava nábytku s oblými hranami a originálními úchyty. Tento nábytek nadchne vašeho předškoláka a po několika letech neurazí ani dospívajícího teenagera. Varianta se zelenými detaily padne do oka chlapcům i děvčatům a fialová nadchne malé slečny, všechny bez rozdílu krásně prozáří dětský pokoj a váš potomek v něm bude příjemně trávit svůj čas. Na dětství v tomto pokoji budou všichni s radostí vzpomínat. 
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento neodolatelný produkt lze nakoupit aktuálně tu na stránkách v oblíbené sekci dětské pokoje. Vyberte si jiné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu!

Nejprodávanější produkt Dětský pokoj Loreto systém C od značky DLM snadno můžete získat na našich stránkách nyní skutečně levně. Nabídka od 20 823 Kč.