Dětský pokoj Navaro A

Krásný dětský pokoj pro holky i kluky Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Lze zakoupit jako sestavu na fotografii... více informací »
Dětský pokoj Navaro A
Značka: MBL
27 282 Kč
Ověřit dostupnost »
Krásný dětský pokoj pro holky i kluky Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Lze zakoupit jako sestavu na fotografii...

Krásný dětský pokoj pro holky i kluky
Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera
Lze zakoupit jako sestavu na fotografii nebo jednotlivé elementy
Sestava A zahrnuje elementy: 2+4+5+7+9+11
Nabídku všech elementů naleznete níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry:
Skřín NA 2: 80x195x50cm
Regál NA 4: 60x195x40cm
Regál NA 5: 45x195x40cm
Komoda NA 7: 120x85x40cm
PC stůl NA 9: 125x85x55cm
Police NA 11: 110x55x28,5cm

 
 
DĚTSKÝ POKOJ Navaro A
Tak tento dětský ráj by chtělo mít doma každé dítko. Originální design a nápadité řešení jednotlivých elementů udělají z dětského pokojíčku opravdu výjimečné místo pro hru i odpočinek. Modré detaily pro kluky, růžové pro holky, tento nábytek bude bavit všechny po mnoho let. Objednejte ještě dnes, vaše děti vám padnou kolem krku.
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Akční a ve slevě produkt Dětský pokoj Navaro A od kvalitního výrobce MBL je k dispozici právě nyní v akci. Stojí teď u nás 27 282 Kč.