Dětský psací stůl alegria – borovice/multicolor

Dětský psací stůl Alegria se 3 zásuvkami a policí pod pracovní deskou poskytne vašemu dítěti dostatek úložného prostoru na sešity a učebnice.... více informací »
Dětský psací stůl alegria
Značka: JL
6 011 Kč8 587 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Dětský psací stůl Alegria se 3 zásuvkami a policí pod pracovní deskou poskytne vašemu dítěti dostatek úložného prostoru na sešity a učebnice....

Dětský psací stůl Alegria se 3 zásuvkami a policí pod pracovní deskou poskytne vašemu dítěti dostatek úložného prostoru na sešity a učebnice. Pracovní plocha vytváří místo pro učení i kreativní tvorbu. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celý stůl je nesen nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry dětského psacího stolu Alegria jsou 125x75x60cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech. Tento výjimečný produkt Dětský psací stůl alegria můžete pořídit již dnes tu na našem webu umístěný v rubrice studentské psací stoly! Nyní koupíte jiné zboží z této sekce za báječnou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kousků od výrobce JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Neodolatelný produkt Dětský psací stůl alegria - JL snadno můžete pořídit zde teď právě téměř zdarma. Cenově vychází na 6 011 Kč.