Dětský šedý sedací pufík Nattiot Lili

899 

Kvalitní Dětský šedý sedací pufík Nattiot Lili od předního výrobce Nattiot ze skvělou cenu 899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Pufy a sedací vaky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 596068 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Tento skvěle zpracovaný sedací pufík pro děti pochází z dílny francouzské značky Nattiot, která propojuje kolikrát rozdílné představy rodičů a dětí o tom, jak má vypadat dětský pokoj.

Každý kousek je navrhován tak, aby ladil s běžným dětským nábytkem dostupným na trhu. Pufík je navíc ručně vyráběn – to aby se vaše děti měly jako v bavlnce.. Neváhejte a nakupte Dětský šedý sedací pufík Nattiot Lili, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Pufy a sedací vaky rozzáří vaši domácnost. Značka Nattiot dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Nattiot

Značka Nattiot přináší dětské koberce, pufy, taburety, sedáky i koše, které děti díky potiskům a vzorům milují. Tvůrci těchto produktů umí sloučit do jednoho produktu představy dospělých i dětí. Můžete tak vytvořit ideálním dětské pokojíčky s praktickým, vkusným, ale i veselým nábytkem a koberci. Bude se jim tak dobře hrát i dovádět. Značka Nattiot ví, jak má vypadat pravý dětský svět plný fantazie a kreativity. Vytvořte svým dětem pokojíčky snů.

Výrobci