Dětský spací pytel Bartex Design Barevná zvířátka, 70 x 200 cm

1 109 

Kvalitní Dětský spací pytel Bartex Design Barevná zvířátka, 70 x 200 cm od předního výrobce Bartex Design ze skvělou cenu 1109 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Koberce a textil | Povlečení a ložní prádlo. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 825742 Kategorie: ,

Popis

Popis

Spací pytel Bartex Design zaručí, že vaše dítko bude spát celou noc jako andílek.

Výhoda spacího pytle spočívá v tom, že se děti v noci neodkopají a zůstanou hezky v teple.. Neváhejte a nakupte Dětský spací pytel Bartex Design Barevná zvířátka, 70 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Koberce a textil | Povlečení a ložní prádlo rozzáří vaši domácnost. Značka Bartex Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bartex Design

Česká značka Bartex Design se věnuje tradičnímu řemeslu a zabývá se výrobou textilních výrobků již od roku 1992. Možná už znáte jejího originálního pyžamožrouta 3v1, tedy hračku, polštářek a šikovnou kapsu v jednom. Uvítáte i spací pytel Bartex Design, který zaručí, že vaše děti v noci neodkopou a budou spát celou noc jako andílci. Zaměřte se na hračky a doplňky, které oživí každý dětský pokojíček a rozzáří oči všech dětí.

Výrobci