Domácí inteligentní šedá zahrádka Plantui 6 Smart Garden Grey

6 819 

Domácí inteligentní šedá zahrádka Plantui 6 Smart Garden Grey
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Domácí inteligentní šedá zahrádka Plantui 6 Smart Garden Grey od předního výrobce Plantui ze skvělou cenu 6819 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Elektro vychytávky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 832206 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Domácí inteligentní šedá zahrádka Plantui 6 Smart Garden Grey
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Díky této chytré mini zahrádce můžete pěstovat až 6 rostlin najednou. Plantui je unikátní zahradní zařízení pro domácí využití – stačí zapojit do zásuvky a zahradničení může začít!

Obsahuje totiž inteligentní světelný systém a automatickou zavlažovací pumpičku, což pomáhá k pěstování čerstvé zeleně po celý rok. Můžete tak pěstovat vaše oblíbené bylinky, menší zeleninu nebo květiny.

. Neváhejte a nakupte Domácí inteligentní šedá zahrádka Plantui 6 Smart Garden Grey, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Elektro vychytávky rozzáří vaši domácnost. Značka Plantui dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Plantui

Značka Plantui vás naučí pěstovat bylinky v samotné kuchyni. Díky chytré mini zahrádce můžete pěstovat klidně až 6 rostlin najednou. Plantui přináší unikátní zahradní zařízení vhodné pro domácí využití, které jednoduše zapojíte do zásuvky. Zahradničení v malém si náležitě užijete a budete mít k vaření vždy čerstvé bylinky. Zařízení obsahuje inteligentní světelný systém i automatickou zavlažovací pumpičku. Můžete pěstovat bylinky, zeleninu i květiny třeba z kapslí se semínky.

Výrobci

Pin It on Pinterest