Dřevěná komoda ve stříbrné barvě se 3 zásuvkami Castagnetti

22 969 

Dřevěná komoda ve stříbrné barvě se 3 zásuvkami Castagnetti
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Dřevěná komoda ve stříbrné barvě se 3 zásuvkami Castagnetti od předního výrobce Castagnetti ze skvělou cenu 22969 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 845198 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Dřevěná komoda ve stříbrné barvě se 3 zásuvkami Castagnetti
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Jak proměnit tvář interiéru pomocí jediného kusu nábytku? Snadno!

Vsaďte na tyhle úžasně vyvedené kousky Castagnetti, které vnesou do každého pokoje vlnu energie, která je Italům vlastní.

Pyšní se i vysokou kvalitou dřev, ze kterých je vyroben.

Příkladem budiž třeba tulipier, tedy americká třešeň. Tato exotická dřevina je velmi stabilní, odolává vlhkosti a nepraská.. Neváhejte a nakupte Dřevěná komoda ve stříbrné barvě se 3 zásuvkami Castagnetti, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka Castagnetti dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Castagnetti

Italská značka Castagnetti vám otevřete dveře plné designového šarmu a smyslu pro krásu v podobě skvělých kousků shabby nábytku, který vyniká svým neotřelým vzhledem, vysokou kvalitou dřeva i látek, ze kterých je vyroben. Tvrdé domácí i exotické dřeviny jsou velmi stabilní, odolávají vlhkosti a nepraskají. Itálie je domovem mistrů šéfkuchařů, módních domů i velmi talentovaných designerů nábytku. Dozdobte svůj interiér.

Výrobci