Dřevěný podnos Bandjo Ice Cream

729 

Kvalitní Dřevěný podnos Bandjo Ice Cream od předního výrobce Bandjo ze skvělou cenu 729 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Tácy, stojany a podnosy. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 796070 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Dejte šanci nostalgii dětství, roztomilým vzorům a veselým barvám.

Atomic soda je značkou s vizí uchovat si část dětství v každém z nás. Její historie sahá do roku 1996 – právě od té doby nabízí milý designový sortiment pro celou domácnost: od papírnictví přes dekorace a kuchyňské nádobí až k módním doplňkům, vždy však s důrazem na originalitu a praktičnost. Atomic Soda shromažďuje své oblíbené designéry, kterým dává prostor vyniknout.

Právě tak je tomu i u studia Bandjo. Bandjo je mladá francouzská značka, která vstoupila do světa domácích doplňků teprve nedávno. Její kousky ztělesňují dětskou nostalgii a svět fantazie, ve kterém najdete veselé barvy a bandu roztomilých zvířátek.. Neváhejte a nakupte Dřevěný podnos Bandjo Ice Cream, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Tácy, stojany a podnosy rozzáří vaši domácnost. Značka Bandjo dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bandjo

Víte co je to Bandjo? Tato mladá francouzská značka vstoupila do světa domácích bytových doplňků teprve nedávno. Její kousky však ztělesňují nejen dětskou nostalgii a svět plný fantazie, ve kterém najdete nejen veselé barvy, zory a bandu velice roztomilých zvířátek. Značka s vizí uchovat si skvělé dětství v každém z nás nabízí milý designový sortiment pro celou domácnost, od papírnictví přes super dekorace, kuchyňské nádobí, módní doplňky i dekorace s důrazem na originalitu a praktičnost.

Výrobci