Dřevěný věšák Fameg Peder

2 399 

Dřevěný věšák Fameg Peder
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Dřevěný věšák Fameg Peder od předního výrobce Fameg ze skvělou cenu 2399 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Věšáky, háčky a stojany. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 698884 Kategorie: ,

Popis

Popis

Dřevěný věšák Fameg Peder
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Skladujte své kabáty i ty, které přinese návštěva, stylově s tímto elegantním věšákem značky Fameg. Ta má s výrobou ohýbaného nábytku delší než 130leté zkušenosti a je dědicem odkazu Michaela Thoneta. Jeho unikátní technologii spojuje s moderními přístupem, důrazem na detail a péčí o řemeslnou zručnost. Každý kousek se tak stává až uměleckým dílem, které prostě musíte mít.

Dodejte svému domovu eleganci, kvalitu a úctu k tradici.. Neváhejte a nakupte Dřevěný věšák Fameg Peder, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Věšáky, háčky a stojany rozzáří vaši domácnost. Značka Fameg dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fameg

Značka Fameg vám zaručí skvělé posezení, které bude krásné i na pohled. Společnost Fameg dodržuje tradiční postupy výroby a v jejich bohatém portfoliu najdete i zcela jedinečně ohýbaný nábytek, inspirovaný postupem velmi slavného Michaela Thoneta. Na každé židli vždy pracuje hned několik řemeslníků, kteří do ní vtisknou své vize, precizní zpracování, poctivé umělecké řemeslo a kus historie. Konečný výsledek posuďte sami. Tyhle židle jsou prostě jedinečné.

Výrobci

Pin It on Pinterest