FURNI

Dubový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x 60 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Dubový konferenční stolek MICADONI VELD od značky s dobrým jménem Micadoni máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za super peníze. Aktuálně za super cenu 7 267 Kč. EAN: 5903614409564
Dubový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
7 267
Popis produktu

Elegantní a jednoduchý kus nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Konferenční stolek Veld od značky Micadoni zaujme každého, již na první pohled. Čtvercový kovový rám stolku přesvědčí svým nevšedním designem a v kombinaci s ušlechtilou dubovou deskou vznikne jedinečný kousek. Výjimečnost tohoto stolku je možnost přikoupení menšího konferenční stolku, ze stejné řady. Díky tomu si můžete vytvořit set, který je skvělou alternativou do menších interiérů.

Tip: Při čištění používejte vlhké utěrky se studenou vodou. Vyhněte se hrubým houbičkám nebo čisticím prostředkům, které nejsou určeny na dřevo a které mohou povrch nenávratně poškodit.

Další parametry: Šířka 60 cm. Výška 42 cn. Hloubka 60 cm. Výška podnože 40 cm. Hmotnost 13 kg. Max. nosnost 50 kg. Deska Dub (Laminát). Podnož Černý kov. Rozměr balíku 65 x 65 x 45 cm. Barva Černá.