FURNI

Dubový věšák Woodman Magellan 180 cm

Výjimečný produkt Dubový věšák Woodman Magellan 180 od značky se skvělou pověstí Woodman jednoduše můžete pořídit právě teď za skvělou cenu. Zrovna nyní za cenu 6 471 Kč.
EAN: 4744448011261
Dubový věšák Woodman Magellan
Do obchodu »
Značka: Woodman
6 471

Vysoký dubový věšák Magellan od značky Woodman bude stylovým a zároveň praktickým doplňkem nejen ve vaší předsíniVěšák je vyroben z masivního dubového dřeva a působí tak přírodním vzhledem, který se hodí do většiny moderních, ale i klasicky zařízených interiérů. Věšák je ve spodní části doplněn praktickou bíle lakovanou kovovou policí a vytváří tak zajímavý kontrast. Polici můžete využít například na uložení deštníků.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 180 cm. Šířka 41 cm. Hloubka 41 cm. Konstrukce Masivní dubové dřevo. Police Kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .