Dvoudveřová komoda v dekoru dřeva se 2 zásuvkami a šedými detaily SKANDICA Jorgen

11 899 

Kvalitní Dvoudveřová komoda v dekoru dřeva se 2 zásuvkami a šedými detaily SKANDICA Jorgen od předního výrobce Skandica ze skvělou cenu 11899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 873740 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Jorgen je kolekce okouzlujícího nábytku, který padne do obýváku, ložnice nebo třeba pracovny. Jde o seversky laděné kousky, které si zamilujete pro jejich nadčasový, tak trochu retro vzhled, i kvalitu zpracování.

O značce:

SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.

Inspirace:
Designéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a Skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním.
Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné.

Funkčnost:
Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve SKANDICE pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Designéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život.. Neváhejte a nakupte Dvoudveřová komoda v dekoru dřeva se 2 zásuvkami a šedými detaily SKANDICA Jorgen, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka Skandica dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Skandica

Mladá, inovativní, nábytkářská značka Skandica přináší mnoho novinek a skvělých nápadů do našeho interiérového designu. Tato značka vznikla z lásky k designu a ke kráse tkvící v jednoduchosti. Inspirace přirozenou krásou přírody a skandinávskou kulturou nese své ovoce v jedinečnosti hotových produktů. Můžete si pořídit minimalistické kousky s nápady získanými během cestování. Zapomeňte na veškeré konvence a pořiďte si kousky, které jsou velmi osobité a zcela výjimečné.

Výrobci