Dvoudveřová skříňka v dřevěném dekoru na úklidové potřeby Intertade Kiel

3 399 

Kvalitní Dvoudveřová skříňka v dřevěném dekoru na úklidové potřeby Intertade Kiel od předního výrobce Intertrade ze skvělou cenu 3399 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce . Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 979202

Popis

Popis

Praktická úložná skříň, do níž schováte všechny nevzhledné úklidové potřeby nebo cokoli dalšího budete potřebovat.

Moderní design za rozumné ceny

Německá značka Intertrade působí ve světě nábytku už
od roku 2002. Vlastní kreativní tým tvoří produkty, které jsou všestranné, funkční a v souladu se současnými trendy.

Z nabídky Intertrade si vybere každý, kdo hledá kvalitní
a stylový nábytek za ceny, které příjemně překvapí.. Neváhejte a nakupte Dvoudveřová skříňka v dřevěném dekoru na úklidové potřeby Intertade Kiel, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie rozzáří vaši domácnost. Značka Intertrade dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Intertrade

Německá značka Intertrade vytváří díky vlastnímu kreativnímu týmu skvělé, designové produkty, které jsou všestranné, vysoce funkční a jsou v souladu s mnoha současnými trendy. Značka působí ve světě nábytku už od roku 2002 a své zkušenosti promítá do svých výtvorů. Jejich nábytek, dekorace doplňky jsou úžasným doplňkem každého interiéru. Co takhle pověsit netradiční poličku na svou zeď? Zkuste botník či úložné boxy. Vše je nadčasově stylové.

Výrobci