Elektronický dárkový poukaz na 500 Kč

500 

Elektronický dárkový poukaz na 500 Kč
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Elektronický dárkový poukaz na 500 Kč od předního výrobce Bonami ze skvělou cenu 500 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Pro něj | Báječný dědeček (inactive). Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 6857 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Elektronický dárkový poukaz na 500 Kč
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Udělejte radost, kterou každý ocení! Darujte svým blízkým poukaz, díky kterému si zkrášlí a zpříjemní své bydlení.

Poukaz vám po objednání přijde na Váš e-mail, ze kterého si jej budete moct vytisknout. A pak se už jen kochat radostí a úsměvem, který poukaz vyvolal u vašeho blízkého. Ten jej pak využije tak, že při své objednávce použije jedinečný kód napsaný na poukazu. Daná hodnota poukazu se pak odečte od celkové částky nákupu. Pokud bude poukaz vyšší hodnoty než částka objednávky, zbylé peníze se přičtou nakupujícími na jeho účet. A tak si bude moct udělat radost klidně i nadvakrát!
– Poznámka: v nabídce dárkových poukazů najdete i takové, které vám přijdou fyzicky až domů (ideální jako dárek na narozeniny, k výročí, ke svátku nebo prostě jen tak). Neváhejte a nakupte Elektronický dárkový poukaz na 500 Kč, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Pro něj | Báječný dědeček (inactive) rozzáří vaši domácnost. Značka Bonami dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bonami

Bonami vám pomůžeme v oblasti bytových doplňků a nábytku s hledáním inspirace a objevováním hezkých kousků pocházejících z celého světa. Můžete si vybrat ty pravé do svého domova. Můžete se nadchnout novinkami pro váš hezčí domov. Vybírejte si ze stále nových nabídek nábytku a dekorací do bytu i kuchyně. Vneste do svých životů jedinečný kousek romantiky, minimalismu, tradice či nadčasovostí podle svého gusta. Užijte si jedinečnou hravost i eleganci designu všech kousků.

Výrobci