Fialová dvoulůžková postel Mazzini Beds Vicky, 140 x 200 cm

17 599 

Fialová dvoulůžková postel Mazzini Beds Vicky, 140 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Fialová dvoulůžková postel Mazzini Beds Vicky, 140 x 200 cm od předního výrobce Mazzini Beds ze skvělou cenu 17599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 932050 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Fialová dvoulůžková postel Mazzini Beds Vicky, 140 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Vicky je kolekce dvoulůžkových postelí, které se vyznačují minimalistickým designem plným čistých linií, hebkým potahem ze 100% polyesteru a vkusným barevným provedením.

Součástí postele je také rošt, vám tedy zbývá už jen pořídit matraci dle vašeho gusta a pak už se jen zasnít!

Pořiďte si k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.

Mazzini je italská značka, která se specializuje na vizuálně vytříbený, elegantní nábytek. Při navrhování téhle kolekce postelí měli designéři na paměti především vaše pohodlí, které vám přinášejí v krásné, moderní formě. Právě kvalita a komfort jsou dvěma nezbytnostmi, které chtějí do vašeho života vnést.. Neváhejte a nakupte Fialová dvoulůžková postel Mazzini Beds Vicky, 140 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Mazzini Beds dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Mazzini Beds

Italská značka Mazzini Beds se specializuje na vizuálně velmi vytříbený a vysoce elegantní nábytek. Při navrhování kolekce postelí se designéři soustředili především na vaše pohodlí, které vám přinášejí v krásné, nadčasové a současně i velmi moderní formě. Kvalita a komfort jsou všudypřítomné nezbytnosti, které vnesou díky těmto postelím do vašeho života. Součástí postele je i rošt. Současně si lze už jen pořídit kvalitní matraci. Mazzini Beds je špičkovým expertem na zdravý spánek.

Výrobci