Fialový kelímek na ledovou kávu ZOKU Iced Coffee

729 

Fialový kelímek na ledovou kávu ZOKU Iced Coffee
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Fialový kelímek na ledovou kávu ZOKU Iced Coffee od předního výrobce ZOKU ze skvělou cenu 729 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Pro volný čas | Na krátké i dlouhé cesty. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 283450 Kategorie:

Popis

Popis

Fialový kelímek na ledovou kávu ZOKU Iced Coffee
4.8 (96.92%) 26 hlasů

ZOKU, to je skutečný odborník na všechny mražené dobrůtky, jaké vás jen napadnou. A přeměnit horkou kávu či čaj na lahodný chlazený nápoj? To je otázka pěti minut! Hrnek je vyroben z nerezové oceli, a tak si ho můžete vzít pohodlně na cesty, jelikož zastane funkci termohrnku a díky brčku nevyšplíchne.

Jak na to:
1. Dejte hrnek do mrazáku na minimálně 8 hodin
2. Nalijte horkou kávu nebo čaj
3. Vložte víko a brčko
4. Během 6-8 minut bude káva či čaj vychlazená!. Neváhejte a nakupte Fialový kelímek na ledovou kávu ZOKU Iced Coffee, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Pro volný čas | Na krátké i dlouhé cesty rozzáří vaši domácnost. Značka ZOKU dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

ZOKU

Značka ZOKU ví, jak vám pomoci v úmorném horku svými produkty. V horkém letním dni si chceme všichni dopřát úžasné osvěžení lahodnou zmrzlinou. Se zmrzlinovači značky Zoku si ji můžete sami vyrobit přesně tak, jak ji máte vůbec nejraděj v pohodlí svého domova, z vlastních ingrediencí. Formy a výrobníky zmrzlin či ledové tříště jistě během léta využijete naplno. Ledová tříšť, milkshake, čerstvá zmrzlina nebo lahodný nanuk, to vše si připravíte ze šťávy, mléka, jogurtu či rozmixovaného ovoce.

Kategorie

Výrobci

Pin It on Pinterest