Future Time FT3010BR Flat café latte 30cm

Tyto hodiny v elegantním minimalistickém designu vyniknou v jakémkoli interiéru. Rámeček hodin a ručičky jsou vyrobeny z... více informací »
Future Time FT3010BR Flat café
Značka: Future Time
1 699 Kč
Ověřit dostupnost »
Tyto hodiny v elegantním minimalistickém designu vyniknou v jakémkoli interiéru. Rámeček hodin a ručičky jsou vyrobeny z...

Tyto hodiny v elegantním minimalistickém designu vyniknou v jakémkoli interiéru. Rámeček hodin a ručičky jsou vyrobeny z chromovaného kovu, ciferník je doplněn bílými čísly a indexy a je chráněn sklem. Hodiny pohání quartzový bateriový strojek s plynulým posuvem a tichým chodem, na 1 bateriíi AA 1,5V. Future Time je mladá ambiciózní česká značka hodin, která přináší na trh s hodinami svěží a čistý designový vítr. Hodiny této značky se vyznačují především kvalitními materiály a zpracováním a quartzovými bateriovými strojky s plynulým tichým chodem.Hodiny Future Time jsou díky svým nadčasovým univerzálním designům a kvalitním lakovaným obalům velmi oblíbené i jako trvalé funkční dárky pro nejrůznější příležitosti.

Tento žádaný produkt Future Time FT3010BR Flat café latte od našeho předního výrobce Future Time máte možnost najít zde teď za výprodejovou cenu. Levně za 1 699 Kč.