Grafitově šedé křeslo Norrsken Ollo

8 699 

Kvalitní Grafitově šedé křeslo Norrsken Ollo od předního výrobce Norrsken ze skvělou cenu 8699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Křesla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 989808 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kolekce Ollo, to je komfortní sezení, které bude ozdobou vašeho obývacího pokoje. Zamilujete si ji na první posezení!

Poznejte koncept Norrsken

Křesla a pohovky Norrsken představují ztělesnění luxusu a pohodlí v klasické i modulové podobě, která nabízí nepřeberné množství stylových uspořádání. S tímto nábytkem se stanete interiérovým designérem a návrh vašeho obývacího pokoje bude plně ve vašich rukou. Dopřejte svému domovu zcela individuální přístup, vybírejte z široké palety barev a sestavte si sedací soupravu snů. Pro sebe, svou rodinu a své blízké. Nebojte se pohrát si s barvami. A za pár minut si můžete užívat posezení na míru. Je to tak snadné a bude váš to bavit. Tenhle projekt je jen váš.

Konkrétně tento kousek není modulem, jde o samostatný produkt, nelze z něj tedy sestavit modulové sezení. V nabídce Norrsken najdete i modulové produkty, které lze k sobě připojit.

Vysoká odolnost potahu

Váš nový kousek od Norrsken potěší nejen na oko, ale také kvalitním zpracováním. Příkladem budiž na dotek příjemný potah, který je vysoce odolný vůči oděru, což dokazuje vysoká hodnota Martindale, která dosahuje výjimečně vysokých hodnot. Že jste ještě o testu Martindale neslyšeli?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.. Neváhejte a nakupte Grafitově šedé křeslo Norrsken Ollo, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Křesla rozzáří vaši domácnost. Značka Norrsken dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Norrsken

Značka Norrsken vás nechá díky svému sedacímu nábytku přizpůsobit si interiér podle svého vkusu. Až geniálně jednoduché řešení ukryté v extrémně odolném a vysoce kvalitním potahu je úžasné na pohled a neskutečně pohodlné při sezení. Křesla a pohovky Norrsken jsou ztělesněním luxusu v klasické i modulové podobě pro volné stylové uspořádání. Dopřejte svému domovu individuální přístup v široké škále barev. Sestavte si sedací soupravu sami a vytvořte si posezení na míru.

Výrobci