FURNI

Špičkové grily i s náčiním, piknikové koše, batohy, deky i praktické nádobí. Máme zde vše pro grilování a piknik. Na piknik a pohodlné servírování občerstvení na zahradě využijete naše multifunkční piknikové koše. Popřát si můžete i pořádný steak z domácího grilování. Ke grilům si můžete pořídit i špičkové vybavení. Profesionální nebo praktický kompaktní gril doplňte sadou náčiní, které vám rázem usnadní přípravu jídla i samotné grilování.

K letní pohodě neodmyslitelně patří grilování, stolování v přírodě, grilovací večírky a pikniky. Grilovací potřeby a doplňky na piknik udělají radost vám samotným, ale i vašim blízkým. Darujte je jako dárek. Každá zahradní oslava, párty s přáteli nebo rodinné posezení dostane zcela nový rozměr. Dopřejte si radost z pobytu a stolování na čerstvém vzduchu.

Poznejte neobyčejnou atmosféru zahradního grilování a proměňte všední okamžiky na slavnostní a sváteční. Posezení s přáteli, rodinou a všemi nejbližšími může zanechat nesmazatelnou a výjimečnou stopu v naší mysli. Zážitky si zpětně nekoupíte, za to si můžete koupit úžasný gril a prožít nezapomenutelní chvíle. Naše zahradní grily vám přímo zprostředkují nezaměnitelné prožitky, které budete chtít zažít znovu.