Hnědá dvoulůžková postel se 3 zásuvkami Parisot Aubrée, 160 x 200 cm

6 199 

Hnědá dvoulůžková postel se 3 zásuvkami Parisot Aubrée, 160 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Hnědá dvoulůžková postel se 3 zásuvkami Parisot Aubrée, 160 x 200 cm od předního výrobce Parisot ze skvělou cenu 6199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1014230 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Hnědá dvoulůžková postel se 3 zásuvkami Parisot Aubrée, 160 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Parisot ví, jak na vysněnou ložnici! Zakládá si na klasicky moderním, neskonale elegantním designu, který působí dokonale harmonicky. Obklopte se nábytkem, který se jen tak neokouká.

Parisot je tradiční francouzská značka, která si od svého založení v roce 1936 vydobyla místo jedničky na trhu s demontovaným nábytkem z dřevotřísky.

Veškeré produkty jsou vyrobeny výhradně ve Francii. Pilíře úspěchu?
• naprostá profesionalita a odbornost získaná dlouholetou působností v oboru
• efektivita výroby a následná všestrannost nábytku
• oddanost hodnotám a podpora místních řemeslníků či ekologických iniciativ. Neváhejte a nakupte Hnědá dvoulůžková postel se 3 zásuvkami Parisot Aubrée, 160 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Parisot dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Parisot

Tradiční francouzská značka Parisot je jedničkou na trhu s demontovaným nábytkem z dřevotřísky. Byla založena v roce 1936 a veškeré produkty jsou vyrobeny výhradně ve Francii. Profesionalita, odbornost, dlouholetá praxe i efektivita výroby dává vzniknout všestrannému nábytku. Podpora místních řemeslníků a ekologických iniciativ nese své ovoce. Moderní klasický nábytek je jednoduchý a vkusný. Zapadne do každého interiéru.

Výrobci

Pin It on Pinterest