Hnědý kožený puf Fuhrhome Austin

4 599 

Kvalitní Hnědý kožený puf Fuhrhome Austin od předního výrobce Fuhrhome ze skvělou cenu 4599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Pufy a sedací vaky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 919824 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Unikátní, stylový puf z recyklovaných materiálů, který se stane pomyslnou finální třešničkou ma dortu, ať už jej umístíte do kterékoli místnosti vašeho domova.

Je ručně vyrobený a na světě neexistují dva stejné kousky! Proto je potřeba mít na paměti, že se ten váš může od obrázku lehce lišit.

Jak to všechno začalo?

Jako všechny velké příběhy, i ten značky Fuhrhome je plný dobrodružství.
Jednoho dne se Anders Fuhr vydal do Indie navštívit přítele Nitina, kde tihle dva mladí muži, každý z úplně jiného světa, filozofovali o životě a o svých ideálech a hodnotách. Nitin byl svědkem toho, jak se z indických továren vyhazují použitelné materiály, které pak zaplavují přírodu. Proč plýtvat?
Společně se tedy rozhodli vydat se na misi. Vytvořit revoluční koncept, značku, která bude udržitelná nejen ve vztahu k životnímu prostředí, ale také co se týče pracovních podmínek a férového ohodnocení těch, kteří pro ni tvoří. Byla to výzva, ale podařilo se!
Anders se rozhodl naprosto překopat tradiční výrobní procesy. Nyní má pod palcem design, Nitin se stará o výrobu.
Prvním kouskem, který vyrobili, byl puf sešitý z recyklovaných kožených štítků z džín – a právě ten Fuhrhome dokonale charakterizuje.. Neváhejte a nakupte Hnědý kožený puf Fuhrhome Austin, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Pufy a sedací vaky rozzáří vaši domácnost. Značka Fuhrhome dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fuhrhome

Značka Fuhrhome přináší úžasný nábytek z kůže, masivu a dalších přírodních materiálů, svítidla, koberce a bytové doplňky v celé své kráse. Anders Fuhr po návštěvě přítele Nitina v Indii, kde oba filozofovali o životě, ideálech a hodnotách došli k závěru, že je třeba neplýtvat. Anders přetvořil tradiční výrobní procesy i design a Nitin se stará o výrobu. Vyrábí produkty udržitelné ve vztahu k životnímu prostředí, nabízí příznivé pracovní podmínky a férové ohodnocení všem, kteří je tvoří.

Výrobci