FURNI

Hořčicově žlutá sametová jídelní židle MICADONI SIDRA

Kvalitní a levný kus Hořčicově žlutá sametová jídelní od výrobce s dobrým jménem Micadoni jednoduše můžete najít tady ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 5 946 Kč. EAN: 5903614383628
Hořčicově žlutá sametová jídelní židle
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
5 946
Popis produktu

Ať už jídelní židli Sidra umístíte do kavárny, kde poskytne návštěvníkům pohodlný odpočinek a interiéru dodá barvu, nebo ji umístíte do vašeho bytu k jídelnímu stolu, vždy bude z toho kousku vyzařovat pohodlí a elegance. Čalouněné sezenípoutavou zádovou opěrkou a pevná, robustní základna z kovového materiálu propůjčuje dostatečnou stabilitu. Židle Sidra je nádherná sama o sobě, avšak poutavější je v kombinaci s dalším barevným provedením, díky které se vaše domácnost stane módním hitem!

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Další parametry: Výška 85 cm. Šířka 56 cm. Hloubka 60 cm. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 46 cm. Výška podnože 40 cm. Celkem max. nosnost 150 kg. Hmotnost 8,5 kg. Martindale 100,000. Čalounění Sametová látka.