Hrnec s pokličkou a úchyty ve stříbrné barvě Bisetti Stonewhite, výška 11,4 cm

1 039 

Hrnec s pokličkou a úchyty ve stříbrné barvě Bisetti Stonewhite, výška 11,4 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Hrnec s pokličkou a úchyty ve stříbrné barvě Bisetti Stonewhite, výška 11,4 cm od předního výrobce Bisetti ze skvělou cenu 1039 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Vaření a pečení | Hrnce a pánve. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 513750 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Hrnec s pokličkou a úchyty ve stříbrné barvě Bisetti Stonewhite, výška 11,4 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Stonewhite je kolekce pánví a hrnců s výjimečnými vlastnostmi. Jejich speciální povrch je navržen tak, že je odolný proti vysokým teplotám, má vysokou životnost a je nepřilnavý. Připravované pokrmy tedy nebudou mít tendenci se rychle připalovat.

Každý kus je navíc velmi odolný proti poškrábání a případnému mechanickému poškození a je vhodný na indukci. Skutečnou třešničkou je ovšem neobvyklý barevný tón s dekorem, který dal kolekci celé jméno – bílý kámen.. Neváhejte a nakupte Hrnec s pokličkou a úchyty ve stříbrné barvě Bisetti Stonewhite, výška 11,4 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Vaření a pečení | Hrnce a pánve rozzáří vaši domácnost. Značka Bisetti dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bisetti

Značka Bisetti nabízí úžasné nádobí a kuchyňské doplňky i dekorace. S jejich nádobím a pomůckami můžete vařit jako opravdový profesionálové. S kuchyňskými pomocníky od značky Bisetti se vám bude vařit mnohem snáz. Kolekce pánví a hrnců má speciální povrch odolný proti vysokým teplotám, má vysokou životnost, nepřilnavý, velmi odolný proti poškrábání, mechanickému poškození a vhodný na indukci. Prkénka z tvrdého bukového dřeva opravdu něco vydrží a pomůcky jsou naprosto skvělé.

Výrobci

Pin It on Pinterest